WOMEN POWER  - Краса, натхненна жінками, які змінили світ

Women power

Coco Chanel Коко Шанель – створила найвідоміший парфум всіх часів, легендарний жіночий костюм та являється єдиною представницею індустрії моди, яка,  за даними журналу TIME, належить до  100 найвпливовіших людей 20 сторіччя.

Estée Lauder – Есте Лаудер -  заснувавала один з найвідоміших косметичних брендів та  являється єдиною жінкою у світі, , яка, за даними журналу TIME, входить у число 20 найвпливовіших бізнес-геніїв минулого століття. 

 

Elizabeth Arden Елізабет Арден  –  була першою, хто навчив американських жінок робити макіяж очей  ,  винайшла дорожній кейс для   косметичних засобів тa створила знаменитий салон на  5 Авеню  в Нью-Йорку.

Helena Rubinstein –Хелена Рубінштейн -  - перша представила  на ринку водостійку туш для вій тa туш  у тюбику,  в який занурюється щітка. З тих пір її туші для вій неперевершені.

Madonna  Мадонна – королева попмузики, яка назавжди змінила музичний світ. Занесена до Книги рекордів Гіннесса як  набільш комерційно  успішна  співачка всіх часів (більше  300 мільйонів проданих дисків).

весь текст скритий текст

12 3 4

12 3 4 наступні 15 продуктів Nahoru