Умови акції «Відрекомендуйте нас»

Умови акції "«Відрекомендуйте нас» "

Введенням 3 різних адрес електронної пошти, дозволяємо Вам відрекомендувати нашу інтернет-парфумерію від Вашого імені своїм друзям та знайомим. Вашим друзям буде відправлено повідомлення з інформацієї про нашу інтернет-парфумерію. В якості подяки Вам буде надана знижка в розмірі 2%.
В тому разі, якщо електронні адреси будуть не справжніми, наприклад, якщо нам повернеться повідомлення через те, що адреса не існує, знижка Вам не нарахується.

У вас виникли питання? Напишіть нам.

Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, офіс якої розташований за адресою Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 (пл. Лондонська, 881/6, м. Брно, поштовий індекс 63900, ЄДР 27609057), обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Дані можуть бути передані для обробки дочірніми компаніями чи іншими виробниками. Ви маєте право заперечувати, вимагати від адміністратора доступ до особистих даних, корегувати їх, видаляти, переносити або обмежувати їхню обробку. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.

Menu