П’ятірка найкращих чоловічих парфумів

Montale - Roses Musk - Вона любить чисті аромати, які підкреслюють її жіночність. За її словами, троянда - це символ чистоти і витонченості. Це її улюблена квітка. Вона шукає аромат, який підкреслить її лагідність і ніжність.

Amouage - Honour Woman - Білий колір відображає її індивідуальність. Вона любить запах білих квітів гарденії, особливо, туберози і жасмину. Вона обожнює їх солодкий аромат. Вона обирає якісні та оригінальні аромати. Вона шукає парфуми, які вдало підійдуть до кожного сезону.

Escentric Molecules - Molecule 01 - Вона обожнює сюрпризи і любить пригоди. Вона імпульсивна та емоційна особистість. Їй не потрібно потсійно привертати до себе увагу, але, безумовно, комплімент їй сподобається. Вона не вірить в те, що квіткові ноти єдиний символ жіночності, надаючи перевагу ніжним древ’яним ароматам.

Montale - Pure Gold - Вона вважає поєднання фруктових і квіткових ароматів спокусливим. Вона знаходить і відчуває моменти романтики з ностальгічними спогадами її перших парфумів. Вона цінує в парфумах здібність поєднання теперішнього з минулим, спогади дитинства з дорослим життям, чи грайливість з тишею. Вона прагне переживати моменти ностальгії знову і знову.

Serge Lutens - Chergui - Вона полюбляє орієнтальні аромати. Перш за все, за їх глибину і солодкість. Ці аромати нагадують її душу – просторі та багатогранні. Їй властивий гарний стиль і французький шарм. Вона не боїться носити аромати з характером, сповненні чуттєвості і ніжності. Її серце гаряче та палке, як аромат ії парфумів.

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-