TOP 10 Нішева парфумерія

Парфумерія для жінок

Montale - Roses Musk - Вона любить чисті аромати, які підкреслюють її жіночність. За її словами, троянда - це символ чистоти і витонченості. Це її улюблена квітка. Вона шукає аромат, який підкреслить її лагідність і ніжність.

Amouage - Honour Woman - Білий колір відображає її індивідуальність. Вона любить запах білих квітів гарденії, особливо, туберози і жасмину. Вона обожнює їх солодкий аромат. Вона обирає якісні та оригінальні аромати. Вона шукає парфуми, які вдало підійдуть до кожного сезону.

Escentric Molecules - Molecule 01 - Вона обожнює сюрпризи і любить пригоди. Вона імпульсивна та емоційна особистість. Їй не потрібно потсійно привертати до себе увагу, але, безумовно, комплімент їй сподобається. Вона не вірить в те, що квіткові ноти єдиний символ жіночності, надаючи перевагу ніжним древ’яним ароматам.

Montale - Pure Gold - Вона вважає поєднання фруктових і квіткових ароматів спокусливим. Вона знаходить і відчуває моменти романтики з ностальгічними спогадами її перших парфумів. Вона цінує в парфумах здібність поєднання теперішнього з минулим, спогади дитинства з дорослим життям, чи грайливість з тишею. Вона прагне переживати моменти ностальгії знову і знову.

Serge Lutens - Chergui - Вона полюбляє орієнтальні аромати. Перш за все, за їх глибину і солодкість. Ці аромати нагадують її душу – просторі та багатогранні. Їй властивий гарний стиль і французький шарм. Вона не боїться носити аромати з характером, сповненні чуттєвості і ніжності. Її серце гаряче та палке, як аромат ії парфумів.


Парфумерія для чоловіків

Mancera - Cedrat Boise - Він виріс на типових цитрусових ароматах, які і досі полюбляє. Але тепер йому потрібно рухатися далі. Він шукає мужній аромат, який підкреслить його его. Він любить привертати увагу оточуючих до себе, особливо вдалими ароматами. Він шукає парфуми, які будуть виділяти його в офісі, в тренажерному залі або просто в повсякденному житті.

Amouage - Reflection Man - Він обирає аромати з солодкими нотами. Хоче випромінювати чистий аромат, як ніби він щойно вийшов з душу. Він не боїться носити делікатні пудрові парфуми, і він не заперечує проти солодкого аромату жасмину. Він обирає спокусливі і розкішні парфуми, і не боїться привернути до себе увагу.

Creed - Aventus - Він альфа. Лідер. Завойовник. Він шукає аромат, який підкреслить його мужність. Він обирає чисті та елегантні фруктові аромати, які розкривають глибину і загадковість.

Escentric Molecules - Molecule 01 - Він любить несподіванки і захоплюється пригодами. Він імпульсивний. Йому не потрібна постійна увага оточуючих, але, безумовно,зрадіє компліменту. Він вміє бачити красу у дрібницях. Він любить ніжні древ’яні аромати. Він шукає парфуми сповнені контрастів.

Comme Des Garcons - Wonderwood - Він обирає древ’яні аромати. За його словами, вони символзують мужність. Йому не потрібно, привернутати увагу до себе. Він знаходить задоволення в стриманості. Для нього дерево – це символ глибинності, так само, як і його характеру. Він обережно, статечний і він поважає свої моральні цінності. Це те, що відповідає його. Він стриманий, розважливий і керується власними моральними цінностями. Це надає йому сили.

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр