TOP10 осінніх нішевих ароматів для неї та для нього

Montale - Intense Cafe EDP - унісекс - Парфум з ароматом кави? Так! Montale - це вдале поєднання аромату кави, ванілі та троянди.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - унісекс - Парфумерний феномен з одним-єдиним інгредієнтом, який на кожному розповість свою, унікальну, історію.

Montale - Dark Purple EDP - для жінок - Троянда, доповнена нотами cмачної сливи. Оригінальний та стійкий парфум від одного з найпопулярніших брендів - Montale.

Mancera - Aoud Café EDP - унісекс - Кавові ноти в парфумах Mancera користуються неймовірною популярністю. А як вони звучать з ароматом деревини? Як осінь у флаконі.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance EDP - для жінок - Призначений для справжніх шанувальників інтенсивного аромату троянди. Цей парфум вас не розчарує.

Penhaligon's - Artemisia EDP - для жінок - Виразний пудровий аромат, в якому домінують пахощі фіалки, доповнені солодкою ваніллю.

L'Artisan Parfumeur - Timbuktu EDT - унісекс - Феноменальна композиція деревного аромату ветиверу та таємничого ладану. Унікальні враження!

Serge Lutens - Ambre Sultan EDP - для жінок - Глибокий, східний амбровий аромат для всіх шанувальників парфумів, які привертають увагу.

Montale - Black Aoud EDP - для чоловіків - Захоплююча та смілива композиція троянди і екзотичного дерева Уд. Спеціально створена для сміливих чоловіків, які не бояться невідомого.

Montale - Vanilla Extasy - для жінок - Омамне, тепле, ванільне небо! Для всіх шанувальників солодких композицій!

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр