Спеціальні знижки

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами.  Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату. Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту.

весь текст скритий текст

Ви вибрали

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Виберіть бренд

12 3 151

 • Elie Saab Le Parfumтуалетна вода для жінок 50 мл

  Злегка пом'ята упаковка обсяг продукту: 100 % Код: ESB0307

  933 грн.
  Знижка: 134 грн.

 • La Sultane de Saba Champaka Fleurs Tropicalesподарунковий набір І

  Злегка пом'ята упаковка обсяг продукту: 100 % Код: LSL0023

  2 390 грн.
  Знижка: 326 грн.

 • Acqua dell' Elba Arcipelago Womenподарунковий набір ІІ

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: ACE0186

  1 356 грн.
  Знижка: 179 грн.

 • Maison Francis Kurkdjian Amyris Femmeпарфумована вода для жінок 70 мл

  Злегка пом'ята упаковка обсяг продукту: 100 % Код: MFK0254

  3 764 грн.
  Знижка: 352 грн.

 • Jennifer Aniston Jennifer Anistonподарунковий набір I.

  Без коробочки обсяг продукту: 100 % Код: JEA0544

  604 грн.
  Знижка: 75 грн.

 • Nina Ricci Mademoiselle Ricciподарунковий набір ІІ

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: NIN0899

  1 159 грн.
  Знижка: 130 грн.

 • Creed Millesime Imperialпарфумована вода унісекс 120 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 100 % Код: CRE3812

  Більше інформації..

  Creed Millesime Imperial - цитрусовий морський аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода походить з лабораторії унікального, розкішного приватного бренду нішових (niche) парфумів династії Крід (Creed). Бренд Creed, крім виняткових традицій, що передаються від батька до сина аж від 1760 року, та престижної історії (понад 250 років створення незвичайних ароматів для королівських сімей та інших вимогливих клієнтів з вишуканим смаком), також пишається використанням давньої техніки обробки рідкісних матеріалів, вибраних для виготовлення своєї неперевершеної парфумерії. Парфумерна вода Millesime Imperial, яка спочатку була створена для короля, є творінням провідного дизайнера ароматів з шостого покоління династії Крід Олів’є Кріда (Olivier Creed). Це аромат для чоловіків і жінок із високим положенням, престижем і виразним характером. З моменту своєї появи на ринку в 1995 році аромат Millesime Imperial супроводжував численних знаменитостей світу. Ароматична композиція надзвичайно енергійної парфумерної води Creed Millesime Imperial з ароматом, що нагадує цитрусові гаї та пишні пейзажі узбережжя сонячної Сицилії, відкривається нотками фруктів і морської солі. У самому серці зазвучать аромати флорентійського ірису, мандарина, бергамоту та сицилійського лимона. Основу складають відтінки мускусу, деревні та морські ноти. Загальний аромат, що поєднує домінуючі цитрусові й морські відтінки із захоплюючими дух солоними, фруктовими й ароматичними тонами, є водночас зігріваюче романтичним та грайливо свіжим. Парфумерну воду Creed Millesime Imperial особливо оцінять ті чоловіки та жінки, які віддають перевагу цитрусовим морським ароматам. Вона назавжди приверне увагу шанувальників ароматів найвищого стандарту і, звичайно, всіх тих, хто в змозі оцінити якість і розкіш. Парфумерна вода Millesime Imperial підходить для будь-якого випадку - від робочих моментів до найважливіших вечірніх заходів. Вона завжди додасть своєму власнику відчуття надзвичайної розкоші та винятковості. Окрім захоплюючого аромату, всі парфумерні вироби бренду Creed привертають увагу своєю винятковою та елегантно красивою упаковкою. Слово «millesime» на упаковці є ознакою якості та свідчить про те, що для виробництва парфумерної води були використані найкращі інгредієнти в цьому році. Гарний прозорий флакон з золотими декоративними елементами доповнює стильна, також оздоблена золотом, біла коробка. Спробуйте парфумерну воду від унікального бренду династії Крід і закохайтеся в аромат, яким себе огортають найвідоміші особистості під час найважливіших подій. Creed Millesime Imperial - багатогранний, зігріваючий і свіжий аромат, колись створений для короля.

  3 931 грн.
  Знижка: 491 грн.

 • Bond No. 9 Downtown So New Yorkпарфумована вода унісекс 50 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: BON0731

  2 427 грн.
  Знижка: 332 грн.

 • LM Parfums Epine MortelleПарфуми екстракт унісекс 100 мл

  без целофану обсяг продукту: 100 % Код: LMP0607

  2 572 грн.
  Знижка: 397 грн.

 • Acqua dell' Elba Blu Womenподарунковий набір IV

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: ACE0194

  1 794 грн.
  Знижка: 210 грн.

 • Acqua dell' Elba Limonaia di Sant’Andreaaромадиффузор з наповненням 200 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: ACE0198

  1 105 грн.
  Знижка: 134 грн.

 • Admiranda Ultimate Spider-Manподарунковий набір І

  Злегка пом'ята упаковка обсяг продукту: 100 % Код: ADM0040

  447 грн.
  Знижка: 57 грн.

 • Dsquared2 Potionпарфумована вода для чоловіків 100 мл

  забруднена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: DS20432

  1 018 грн.
  Знижка: 121 грн.

 • Escentric Molecules Molecule 01туалетна вода тестер унісекс 100 мл

  Неповний обсяг продукту обсяг продукту: 99 % Код: ECN0590

  Більше інформації..

  Molecule 01 – це аромат деревини та мускусу для жінок і чоловіків від німецького бренду нішевої (niche) парфумерії Escentric Molecules. Унікальність парфумів бренду Escentric Molecules насамперед базується на тому, що вони завжди створюються в парі: один із ароматів є синтезом різних інгредієнтів (так, як більшість людей розуміють концепцію парфумерії), інший являється даниною єдиній нотці (ароматичній молекулі), що визначає характер цього синтезу. У випадку Escentric Molecules Molecule 01 йдеться про складову частину Iso E Super з ніжним ароматом деревини та унікальними властивостями, що надають парфумам глибини та дарують неймовірні враження. Iso E Super® – це назва товарного знаку ароматичних хімічних речовин. Escentric Molecules Molecule 01 складається лише з цього єдиного інгредієнта. Власник Molecule 01 відчує нотку приємно-ніжного оксамитового аромату деревини, а запах цієї унікальної туалетної води подарує відчуття пристрасного сяйва, що неабияк ефективно діє на будь-кого поруч. Сам Геза Шоен (Geza Schoen ) зазначив, що ефект Escentric Molecules Molecule 01 – «практично феноменальний». Туалетна вода Escentric Molecules Molecule 01 підходить для цілорічного використання впродовж дня та ввечері. Ці парфуми завжди надають захопливого відчуття абсолютної унікальності.

  1 522 грн.
  Знижка: 230 грн.

12 3 4 5 151 наступні 15 продуктів Nahoru

Menu