L’ORÉAL PROFESSIONNEL – SERIOXYL

SERIOXYL DENSER HAIR

СИРОВАТКА ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РОСТУ ВОЛОССЯ НА СМ2

Сироватка стимулює ріст волосся, надає йому об'єму, міцності, сприяє оздоровленню шкіри голови.

• Технологія Stemoxydine 5 %
Революційний активний компонент створює оптимальне середовище для стимуляції стовбурових клітин, підтримуючи швидкий ріст нового волосся.
• Neohesperidin (неогеспередин)
Сильна антиоксидантна молекула, яка присутня в багатьох цитрусових, захищає корені волосся від оксидації та забезпечує його правильне функціонування.
 

Застосування:
За допомогою піпетки рівномірно нанесіть 8 доз сироватки на шкіру голови. Вмасовуйте кінчиками пальців, не змивайте. Використовуйте щовечора упродовж 3 місяців.

SERIOXYL THICKER HAIR

СИРОВАТКА ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ДІАМЕТРУ ВОЛОСИН

Сироватка, що ідеально підходить для рідкого волосся. Засіб зміцнює та збільшує діаметр волосяного волокна та дарує миттєвий і тривалий кумулятивний ефект.

• Технологія Intra-Cylane
Надає густоту та укріплює структуру волосяного волокна, зміцнюючи ваше волосся.
 

Застосування:
Рівномірно нанесіть на вологі локони декілька доз засобу. Зачекайте, поки волосся не висохне у природний спосіб або ж висушіть його за допомогою фена. Використовуйте мінімум 3 місяці, оскільки результати застосування сироватки — кумулятивні, тобто засіб діє щоразу ефективніше.

SERIOXYL DENSER HAIR GELÉE

РІШЕННЯ ДЛЯ КОРОТКОГО ВОЛОССЯ

Сироватка-гель живить та зволожує рідке волосся, стимулює волосяні фолікули. Засіб доглядає за шкірою голови та забезпечує об'єм і густоту волосся.

• Технологія Stemoxydine 5 %, гліцерин
Створює оптимальне середовище для стимуляції стовбурових клітин, сприяючи в такий спосіб швидшому росту нового волосся.

Застосування:
За допомогою піпетки рівномірно нанесіть 4 дози сироватки на шкіру голови. Вмасовуйте кінчиками пальців, не змивайте. Використовуйте щодня упродовж 3 місяців.


ЩО ТАКЕ СЕРІОКСИЛ?

  
Серіоксил — комплексна професійна програма для надання густоти, зміцнення волосся й оздоровлення шкіри голови.
 
Ефективно бореться зі всіма 4 ознаками рідкого волосся: невеликою густотою, відсутністю об'єму, а також ламкістю та тонкістю волосяного волокна.

ПРО БРЕНД L’ORÉAL PROFESSIONNEL

L´Oréal Professionnel — французький преміум-бренд із багаторічною традицією. Належить до всесвітньо відомої компанії L'Oréal, яку заснував у 1909 році Ежен Шуеллер (Eugène Schueller). Компанія вже понад 100 років допомагає клієнтам набути краси та впевненості. У широкому асортименті компанії L'Oréal ви знайдете професійну косметику для волосся, починаючи від засобів для фарбування чи догляду, закінчуючи продукцією для завершального стайлінгу, яку використовують перукарі та стилісти в усьому світі. Продукцію L´Oréal Professionnel розробляють на основі найновіших інноваційних технологій у співпраці з найкращими перукарями. Окрім цього, бренд L´Oréal Professionnel завжди був невід'ємною частиною відомих показів моди та задавання нових трендів. Пізнайте таємницю красивого волосся! Подаруйте собі професійний догляд від L´Oréal Professionnel!

Зобразити найпродаваніші За алфавітом За ціною

Menu