Про Parfumeria.ua

Інтернет-магазин парфумерії www.notino.cz працює на ринку з 2004 року, а його історія бере свій початок ще в 2000 році, коли засновники Notino.cz відкрили свій перший Інтернет-магазин. В результаті розвитку магазину в 2006 році юридична форма була змінена на товариство з обмеженою відповідальністю, а саме Товариство отримало назву «Notino s.r.o.»

Сьогодні Товариство «Notino s.r.o.» управляє найбільшою мережею Інтернет-магазинів парфумерії в Центральній Європі. Ми працюємо в Чеській Республіці, Угорщині, Німеччині, Польщі, Австрії та Словенії. У цих країнах ми щороку обслуговуємо сотні тисяч клієнтів. У всіх цих країнах Товариство займає провідні позиції з точки зору обороту і кількості обслугованих клієнтів.

Лідером продажу парфумерії Товариство «Notino s.r.o.» є в Чехії та Словаччині, де воно працює найдовше. Це місце товариство зайняло завдяки максимальній орієнтації на клієнта, введенні нових послуг, а також завдяки ціновій політиці.

Товариство «Notino s.r.o.». розуміє, що його успіх заснований на довірі та задоволенні потреб клієнтів. Його співробітники керуються етичним кодексом, який приділяє особливу увагу високій професійності та доброзичливості у відносинах з клієнтами. Принципи, які покладено в основу цього кодексу, підтверджують, що головною метою всіх співробітників є довгострокове задоволенння потреб клієнтів, а не миттєвий прибуток.

Товариство «Notino s.r.o.» вже довгий час активно займається розвитком Інтернет-продажів у Центральній Європі. Воно бере активну участь у розвитку даної сфери послуг, запровадженні нових стандартів для клієнтів, і тісно співпрацює зі споживчими організаціями окремих держав.

Одним з перших Товариство вступило в Асоціацію електронної комерції АЕК, і стало першим Інтернет-магазином парфумерії, який отримав сертифікат ООПП, що видається Товариством охорони прав споживачів Чеської Республіки, а також активно сприяло створенню кодексу, який не дискримінує підприємця і т.д.

На сьогоднішній день Товариство «Notino s.r.o.» співпрацює з великими підприємствами в Центральній Європі, як на рівні постачання продукції, так і на рівні співпраці в рамках різних комерційних та некомерційних проектів.
 

У вас виникли питання? Напишіть нам.

Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з тим, що компанія Notino, обробить ваші дані з метою обробки вашої заявки на основі законних інтересів. Ви маєте право заперечувати. Ви маєте право відкликати свою згоду будь-коли. Більше інформації представлено в розділі Принципи обробки персональних даних.

Menu