Nivea Men Active Clean

косметичний набір III.

Nivea Men Active Clean косметичний набір III.
Nivea Men Active Clean косметичний набір III.
Nivea Men Active Clean косметичний набір III.
Спеціальні знижки
403грн.
Знижка 12%
355грн.

Код: NIV02893 | Залишилось останні 1 штук

Злегка пошкоджена упаковка | Обсяг продукту: 100%

Набір містить: Sensitive After Shave Balm 100 ml + Creme 150 ml + Black&White Roll-on Antiperspirant 50 ml + Active Clean Shower Gel 250 ml

шт.
Міст Експрес
четвер, 26.07.2018

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип шкіри
для всіх типів шкіри, в тому числі чутливої
Тип шкіри обличчя
для всіх типів шкіри

Про бренд Nivea

Всесвітньовідомий бренд Nivea було засновано в Німеччині в 1911 році. Заснував бренд провізор і фармацевт — доктор Оскар Тропловіц (Oscar Troplowitz), якому вдалось поєднати олію та воду у вигляді стабільного крему. Для назви свого бренду він використав латинське слово, що означає «сніг». Саме так виник легендарний крем Nivea.

У 1925 році продукт отримав нову культову упаковку синього кольору, однак його рецептура й досі залишається незмінною. Класичний крем Nivea став частиною життя багатьох поколінь. Він ефективно живить шкіру, а завдяки своїй ніжній, оксамитовій структурі, а також специфічному аромату, залишається приємним спогадом із дитинства.

Зараз Nivea представляє цілу колекцію якісних і доступних засобів для догляду за шкірою. Крем Nivea для засмаги та суто чоловіча колекція косметики Nivea Man швидко завоювали своїх прихильників. Nivea піклується про шкіру вже понад 100 років, і за цей період бренд став справжнім членом мільйонів родин у всьому світі.

Menu