Lancaster Tan Maximizer

Lancaster Tan Maximizer
Lancaster Tan Maximizer
Lancaster Tan Maximizer
Lancaster Tan Maximizer
houTFlo1DB4
200 ml
549грн.

Код: LAN00883 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 23.07.2018

Опис косметики Lancaster Tan Maximizer

Засіб після засмаги Lancaster Tan Maximizer забезпечить необхідну регенерацію та заспокоєння шкірі, яка перебувала під сонячними променями,.

Властивості:

  • підсилює та продовжує засмагу
  • заспокоює шкіру після засмаги
  • запобігає відлущуванню шкіри
  • охолоджує

Спосіб використання:
Після перебування на сонці нанесіть рівномірно на чисту шкіру всього тіла. Дочекайтесь, поки засіб вбереться, не витирайте.

Властивості

Kонсистенція
крем-гель
Тип шкіри обличчя
для всіх типів шкіри, чутлива

Про бренд Lancaster

Вже понад 70 років косметика Lancaster відома своєю захопленістю світлом та сонцем. Як джерелом життя, есенцією енергії та символом краси. Продукція Lancaster гарантує, що ваше перебування під сонячними променями буде завжди безпечним, а ви отримаєте від цього максимальне задоволення.

Бренд Lancaster розпочав свою історію в 1946 році в Монако. Його успішному розвитку допомогло створення засобів для догляду, що не лише зволожували та живили шкіру, але й забезпечували їй достатній захист від УФ-випромінювання. Починаючи з 1971 року властивості більшості засобів були орієнтовані саме на захист від сонця. Сонцезахисні креми Lancaster, засоби для догляду за шкірою після засмаги та  для автозасмаги швидко завоювали неймовірну популярність.

Щоденний догляд за шкірою від Lancaster дозволить вам отримувати задоволення від сонця в повній мірі. Забезпечте собі красиву, бронзову та сяючу шкіру упродовж цілого року без побоювань.

Menu