Конкурс: Виграй подарунок для своєї матусі!

Ми виберемо 3 переможців!

 

Спробуйте цього року порадувати свою матусю по-іншому! Виграйте для неї один з чудових парфумів, який ви зможете вибрати самостійно. Квіти, приховані у флаконі, стануть кращим подарунком за живі квіти. Безперечно,  ваша мама оцінить їх.

Як виграти?

Достатньо надати  відповідь  на просте запитання, вписавши її у відповідну форму та заповнити всю необхідну інформацію. З наданих правильних відповідей, методом жеребкування, ми виберемо трьох переможців, з якими обов'язково зв'яжемося. Переможці виберуть  один з наведених парфумів в якості подарунка для своєї мами  до Дня матері. Приз буде надісланий на вказану адресу  мами. Імена переможців будуть опубліковані 9.05.2017 на нашій сторінці у Facebook - https://www.facebook.com/Parfumeria.ua !

Що ви виграєте?

Ви можете вибрати один з чотирьох чудових парфумів вартістю 1 403 грн:

Cerruti 1881 pour Femme: солодкий аромат привабливих далеких країв, в якому гармонійно поєднані п'янкі есенції квітів фіалки, ірису й жасмину в комбінації з виразними нотами рідкісної деревини та свіжими квітами апельсину.

Calvin Klein Eternity: класика серед парфумів. Аромат створений в 1988 році. Його початкові п'янкі відтінки за мить перейдуть у легкі квіткові ноти, створюючи чарівну ауру навколо вас протягом цілого дня

Elizabeth Arden Green Tea: бездоганний освіжаючий аромат, який ідеально підійде для теплих весняних і літніх днів. Парфум наповнений пахощами цитрусових, жасмину та освіжаючого зеленого чаю

Burberry Body: елегантний, непідвладний часу аромат, створений нотами лагідного персику,  ніжної фрезії та кремової ванілі, призначений для впевнених у собі жінок.

 

Правила конкурсу:

  1. Конкурс проводиться в період з 02.5. 2017 до 09. 5. 2017 включно.

 Учасники погоджуються на публікацію свого імені в рамках оголошення переможця конкурсу.

 В конкурсі не приймають участь співробітники Notino, s.r.o.

 Повністю правила можна знайти ТУТ.

 

Отже, настав час оголосити переможців нашого конкурсу. Ними стали:

Наталья Пелых

Антон Рыбалко

Анастасія Медведь

Ми з вами обов'язково зв'яжемося для уточнення деталей отримання призу. 

Ще раз вітаємо Вас! 

У вас виникли питання? Напишіть нам.

Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


Menu