Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal

крем для рук для жінок 50 мл

Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal крем для рук для жінок 50 мл
Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal крем для рук для жінок 50 мл
Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal крем для рук для жінок 50 мл
крем для рук для жінок 50 мл
249грн.

Код: GEF0006 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
неділя, 24.06.2018

Опис парфумів Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal

Крем для рук Gellé Frères Ylang-Ylang Fatal має шовковисту текстуру, яка миттєво поглинається. Він подарує шкірі неперевершену м’якість та аромат, гідний фатальної жінки.

Якщо ви бажаєте проявити свій спокусливий характер, то в цьому вам допоможе лінійка Ylang-Ylang Fatal! Цієї ночі в палаці, ймовірно, відбудеться переворот! Забудьте про офіційність, віддайтесь спонтанності! Ніжна та заворожуюча квітка іланг-іланг розбутить ваші відчуття. Ви такі чарівні.  Ви чудово знаєте свою зброю масового ураження. Бездоганні червоні губи, витончена сукня та трохи кокетливості – це спокусливе поєднання неминуче підкорить вашого Короля…

Про бренд Gellé Frères

Парфумерний дім Gellé Frères був заснований у 1826 році з єдиною метою – дати змогу кожній жінці відчути себе королевою.

Історія бренду розпочинається з часу, коли брати Желле успадкували формули Жана Луї Фержона, парфумера королеви Марії-Антуанетти. Вони прагнули донести до народу секрети краси королев завдяки ароматним властивостям квітів.

Ще зі самого початку свого існування цей парфумерний дім знав, як втілити свої унікальні знання про квіти. Отримавши визнання за інновації в галузі парфюмерії та косметики, Gellé Frères перетворили свої знання про квіти на щось середнє між наукою та поезією, відтворюючи їхню душу в цінних пляшечках.

Сьогодні ці знання втілилися у п’ятьох композиціях колекції Queen Next Door. Завдяки інноваційній технології мікроінкапсуляції, ці витончені квіткові парфуми на безалкогольній основі розкриваються протягом цілого дня.

Штаб-квартира цієї компанії розташована в затишному місці в Парижі. Avenue de l’Opéra – серце моди та дизайну Gellé Frères вітає на ній королев із усього світу.

Оцінка Gellé Frères Queen Next Door Ylang-Ylang Fatal

Додати нову рецензію

вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження
Надсилаючи формуляр, ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних із метою обробки й оцінювання продукції компанії Notino. Upravičeni ste, da svoje soglasje kadar koli prekličete. Več informacij je na voljo v представлено в розділі Принципи обробки персональних даних..
Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!

Menu