Comodynes Hydra Tanning

зволожуюча емульсія для шкіри для поступової засмаги

Comodynes Hydra Tanning зволожуюча емульсія для шкіри для поступової засмаги
Comodynes Hydra Tanning зволожуюча емульсія для шкіри для поступової засмаги
Comodynes Hydra Tanning зволожуюча емульсія для шкіри для поступової засмаги
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: CMD0010 | Залишилось останні 4 штук
шт.
Міст Експрес
понеділок, 23.07.2018

Властивості

Kонсистенція
емульсія
Тип шкіри
для всих типів

Про бренд Comodynes

Comodynes – бренд, який відповідає найвибагливішим вимогам найсучаснішої концепції косметики. Він поєднує ефективність із строгими стандартами фармацевтичної промисловості та виготовляє інноваційні, надійні та високоякісні продукти, що призначені для найвибагливіших клієнтів.

Comodynes – частина лабораторії Dermofarm, яка займає лідируючі позиції у сфері інноваційної фармацевтичної косметики. Уже більше 40 років працівники лабораторії Dermofarm передбачають потреби клієнтів, удосконалюють рецептури та розробляють відповідну продукцію. Косметика Comodynes формується виключно у співпраці з лабораторіями Dermofarm, а команда наукових працівників завжди дотримується найновіших технологічних досягнень.

Компанія Comodynes прийшла на ринок у 1996 році, презентувавши перші серветки для зняття макіяжу, тим самим, викликавши революційну зміну у сфері зняття макіяжу. Відтоді компанія постійно привносить у свою продукцію нові та інтелектуальні рішення для сучасного та швидкого життя. Усі процеси виробництва проходять під найсуворішим контролем якості, безпеки та ефективності всієї продукції.

Menu