Ми охоче перерахували 1 000 доларів США на оснащення школи у Республіці Бангладеш.

Серпень 2016

Коли віце-міс Чехії 2007 року Єва Черешнякова розповіла нам про свій благодійний проект 4U2, у рамках якого збираються кошти на освіту та харчування дітей у Республіці Бангладеш, ми відразу залучилися до цього проекту, допомагаючи тим, кому це дійсно необхідно. Ми пожертвували 1 000 доларів США на оснащення школи в Бангладеш.

Катабара знаходиться в Республіці Бангладеш, на кордоні з Індією, і є одним з найбідніших регіонів на землі. Місцеві діти живуть в умовах крайньої бідності. Бідності, яку ми, європейці, навіть не здатні собі уявити. Іноді вони не мають що їсти й пити, а велика частина з них не має куди ходити до школи. Місцеві умови на власні очі побачила віце-міс Чехії Єва Черешнякова, яка після повернення в Чехію вирішила започаткувати благодійний проект 4U2 і побудувати для дітей у Катабарі школу.

Це був довгий шлях, але протягом декількох років їй вдалося зібрати необхідну суму, і в лютому 2006 року було закладено наріжний камінь школи. Ми зустрілися з Євою тоді, коли відкриття школи вже наближалося, тому нас цікавило, що найбільше потрібно дітям у новозбудованій школі. Ми вирішили перерахувати 1 000 доларів США на придбання парт. Завдяки цьому діти не будуть змушені сидіти на підлозі на ковдрах, а зможуть сидіти за партами так, як це повинно бути. Ми раді, що змогли допомогти саме під час будівництва цієї школи, надати бангладешським дітям можливість отримати освіту та подарувати їм надію на краще життя. Діти в Катабарі мають свою власну школу з серпня 2016 року, коли відбулося її урочисте відкриття.