Ми допомогли сумою в розмірі 1 000 EUR паралізованому  Павлу

Грудень 2016

Три роки тому Павло був  абсолютно здоровим тридцятирічним чоловіком, який займався  спортом і захоплювався автомобілями. Але невдовзі у нього з'явилися  проблеми зі  здоров'ям,  його ліва частина тіла була паралізована. Відтоді він  повністю залежить від батьківської опіки. Його історія не залишила нас байдужими. Саме  тому ми вирішили допомогти і переказали кошти в розмірі 1000 євро. За них його родина придбає медикаменти та  медичне обладнання.

Проблеми зі здоров'ям у Павла почалися з сильного  головного болю. Чоловік декілька разів відвідував лікаря, але він призначив йому звичайні пігулки проти головного болю.  Два тижні у нього боліла голова, а потім, в один із днів, він втратив свідомість. Павло прийшов у себе через 10 днів у лікарні, підключений до безлічі приборів. Після декількох операцій мозку його ліва половина тіла  залишилася паралізованою. В лікарні Павло провів  півроку. Він боровся за своє життя з усією наснагою при цьому  втратив половину своєї ваги. Чоловік повинен був навчатися всьому з самого початку.

Через півтора року Павла виписали з лікарні. Додому він повернувся до зовсім іншого життя. За ним доглядає його мама, яка присвячує весь свій час реабілітації сина. Вона сподівається що одного разу зможе повернути йому  можливість самостійно рухатися так, як вона повернула йому пам'ять. 
 

 

„Подарунок, який ми отримали від вас став для нас справжнім несподіваним і приємним сюрпризом. Дякуємо“

мати Павла