Ми допомогли Річарду, перерахувавши 1 000 євро на лікування в Ізраїлі.

Січень 2016

Чотирирічний Річард народився зі страшним діагнозом - атрофія м'язів. Процес атрофії м'язів у хлопчика розвивається поступово, призводячи до наростаючого зменшення їх в обсязі в нижній частини тіла. Його єдиною надією є експериментальне лікування в Ізраїлі.

Маленький Річард – кмітливий, допитливий та розумний хлопчик, але через атрофію м'язів повністю залежить від допомоги та піклування своїх батьків. Він регулярно робить спеціальні фізичні вправи, проходить реабілітацію та лікувально -оздоровчі процедури в санаторно-курортних установах, але до цих пір для лікування його захворювання не винайшли ліки.

Незважаючи на це, мама Вероніка не втрачає надії, так як  невролог її сина запропонував спробувати в якості еспериментальної терапії лікування стовбуровими клітинами. Якщо лікування буде успішним, стан Річарда значно покращиться, а в майбутньому він зможе ходити.

Проблема полягає в тому, що лікування стовбуровими клітинами не проводить жодна медична установа в Чеській Республіці. Тому батьки вирішили лікувати сина в успішному «Міжнародному центрі клітинної терапії, імунотерапії та ракових захворювань» в Телявіві, в Ізраїлі. Але медичні страхові компанії не хочуть оплачувати лікування хлопчика, яке коштує близько  38 000 доларів США.

Батьки Річарда активно займаються пошуком коштів  на лікування сина. І  ми їм допомогли у  грудні 2015 року, переказавши суму 1 000 євро.

„Дякуємо вам, що ви допомогли нам трохи наблизитись до цільової суми. Здоров'я нашого сина є нашим головним пріоритетом і ми дуже вдячні за будь-яку допомогу.“

Вероніка, мама