Ми допомогли Карлу, переказавши суму 1 000 євро на придбання допоміжного електричного приводу для інвалідного візка.

Листопад 2015

В 2000 році Карел дуже невдало упав з велосипеда, пошкодивши спинний мозок. Зараз у нього повністю паралізовані нижні і частково верхні кінцівки.

Карел нічим особливим не відрізняється від своїх тридцятирічних однолітків. Він закінчив середню школу, працює та займається спортом. Але в результаті нещасного випадку вже більше 15 років чоловік прикований до інвалідного візку. Ноги і пальці на його руках повністю нерухомі, координація рухів рук порушена. Незважаючи на це, він не збирається здаватися і намагається жити повноцінним життям.

На жаль, заробітна плата разом з пенсією по інвалідності Карла не достатні для покриття витрат на життя та, головним чином, на медичні пристрої. Зокрема, йому необхідно придбати додатковий привід, який допоміг би  йому при їзді в гору і на далекі відстані.

Вартість електроприводу становить 4 800 євро. В страховій компанії не передбачено виділення коштів на це.  Тому в листопаді 2015 року ми переказали на рахунок  Карла в «Надаце Харти 77№ - рахунок «Бар'єри»  1 000 євро.

„Електричний привід для інвалідного візка мені полегшить повсякденне життя і розширить можливості для проведення вільного часу. Але перш за все, я не буду потребувати допомоги інших. Дуже вам дякую за підтримку.“

Карел