Монолижа - здійснена мрія для спортсмена Лукаша. Сума нашої допомоги склала 1 000 євро.

Травень 2016

Монолижа — мрія молодого спортсмена, яку ми здійснили! Лукаш –19-річний молодий чоловік, який успішно завершив навчання в торговельно-економічному коледжі. Після закінчення коледжу він хоче, щоб його робота була пов’язана з комп'ютером, редагуванням відео, фотографій і графіки, а найголовніше — він хоче займатися спортом. Незважаючи на свою інвалідність, він активно займається спортом.

Лукаш тривалий час досягає значних успіхів у спорті, причому його результати постійно покращуються. Він брав участь у визначних спортивних заходах з атлетики, а також представляв Чехію на всесвітніх юнацьких іграх IWAS з метання диска та списа.

Одне з його найбільших захоплень — катання на монолижі. Лукаш катається на орендованому обладнанні. Але воно не пристосоване до його фізичних особливостей, до того ж у нього немає захисту для ніг. Тому при несприятливих погодних умовах Лукаш часто промокає. 

Завдяки гірськолижному спорту життя Лукаша отримало ще один сильний імпульс. Навіть, якщо він не стане професійним спортсменом, то можливість кататися на лижах у нього вже ніхто не зможе відібрати