600 євро  на проведення Klim-Therapy для маленької Каміли

Лютий 2017

Маленька Каміла була здоровою дитиною.  Потім з'явилися серйозні ускладнення зі здоров'ям, після чого вона залишилася частково паралізованою. Для того, щоб у неї був шанс  знову повернутися до нормального життя, вона  повинна пройти спеціальну фізичну терапію. В  компанії  Notino ми  організували для Каміли акцію по збору коштів. Співробітники нашого логістичного центру в Райграді придбали футболки з логотипом  Notino . Всі отримані кошти у розмірі 600 євро  пожертвувані на вартісну Klim-Therapy для Каміли.

У вересні 2013 року  у Каміли розпочалися  серйозні ускладнення зі здоров'ям. Спочатку підвищилась температура, після чого вона перестала рухатися, говорити та їсти.  Далі слідували  поїздки з однієї лікарні в іншу і тривале лікування. Вона знову вчилася  їсти і пити, повільно почала рухатися. Незважаючи на істотне покращення дівчинка  залишається частково паралізованою.
Шансом для неї є фізична  терапія (Klim-Therapy) в санаторії. Терапія сприяє  зміцненню  м'язів та  розвитку рухових навичок. Завдяки лікуванню у Каміли спостерігається прогрес. Дівчинка і батьки сподіваються, що Klim-Therapy дозволить їй ходити та  рухатися так добре, як і її одноліткам.

 

„Ми високо цінуємо  надану вами фінансову допомогу , яку  плануємо використати для проведення Klim-Therapy в санаторії, куди  ми збираємося у квітні. Дякуємо“

Каміла і батьки