1 000 євро для маленького Патрика для забезпечення необхідним харчуванням.

Вересень 2016

Коли ми дізналися про долю маленького Патрика, то одразу зрозуміли, що цей хлопчик  дійсно заслуговує на нашу допомогу. Із-за проблем зі здоровям він повністю залежить  від штучного харчування, яке вводиться безпосередньо в тонку кишку та коштує дуже дорого. Тому ми вирішили перерахувати йому 1000 євро на покупку стерильних наборів, які необхідні йому щоденно.

Патрик, після проведення декількох операцій,  втратив  товсту кишку. В його організмі залишилось  лише 50 см тонкої кишки. Частина шлункової системи, яка залишилась, більше не може перетравлювати їжу, тому він  повинен отримувати штучне харчування безпосередньо в кишечник, протягом 18 годин на день. Таким чином, Патрик може перебувати вдома до тих пір, поки його  кишечник з цим  впорається. В іншому випадку поживні речовини йому будуть вводити безпосередньо у серце, а це означає, що він ніколи не зможе покинути лікарню. Але поки що Патрик може перебувати разом зі своєю родиною вдома, але для цього йому постійно необхідні  стерильні та дезінфікуючі засоби, які коштують дуже дорого.  Саме тому ми вирішили допомогти і пожертвувати кошти, необхідні на лікування.

„Ми цінуємо вашу допомогу. Ви нам дуже допомогли. Я щаслива, що можу придбати для Патрика дуже дорогі стерильні засоби. Від щирого серця дякую вам за сина.“

Мама Патрика