Avon Far Away

парфумована вода для жінок 50 мл

Avon Far Away парфумована вода для жінок 50 мл
Avon Far Away парфумована вода для жінок 50 мл
Avon Far Away парфумована вода для жінок 50 мл
Avon Far Away парфумована вода для жінок 50 мл
Avon Far Away парфумована вода для жінок 50 мл
Avon Far Away парфумована вода для жінок 50 мл
50 мл
279грн.

Код: AVO0021 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Цей продукт запаковано у целофан під час виробництва.

шт.
Міст Експрес
понеділок, 23.07.2018

Опис парфумів Avon Far Away

Парфум Avon Far Away призначений для романтичних, але разом з тим впевнених у собі жінок. В Avon Far Away  поєднуються  захоплюючі східні  деревні тони з солодкими квітковими пахощами та ароматом  ванілі. Чарівний  коктейль інгредієнтів, який подарує своїй власниці хвилини щастя та ніжності,  поміщений в елегантний флакон.
З цим парфумом Ви змінете погляд на світ. Аромат підійде для молодих, життєрадісних, активних дівчат з романтичною душею. Разом з цим ароматом сірі будні набудуть фарб, а кожен новий день приноситиме тільки радість, посмішки і позитивні емоції. Жоден чоловік не пройде повз  жінку з Avon Far Away.
Парфум вирізняється не лише своїм ароматом, але й стікістю. Вистачить зранку нанести краплю Far Away   і після обіду він зверне на себе увагу оточуючих.

Склад

кінцева нота
бурштин, ваніль, мускус, сандалове дерево
нота серця
гарденія, жасмин, Османтус, троянда, фіалка, фрезія
початкова нота
ілінг-іланг, Каро-корунд, кокос, персик, помаранч
Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Avon

Популярна косметика та парфумерія Avon - легенда серед косметичних компаній. Avon є світовим лідером між косметичними брендами. Належить до одних з найбільших фірм, працючих  в прямих продажах - її продукцію представляють більше шести мільйонів незалежних представників у більш ніж ста країнах світу. Широкий асортимент Avon включає в себе декоративну косметику, косметику по догляду за шкірою, парфумерію, модні аксесуари та побутову техніку.
На заснування фірми, яка настількі відома, що навіть згадувалася у відомому фільмі Тіма Бартона «Едвард руки-ножиці», стоїть продавець книг Девід МакКоннелл. Наприкінці 19-го століття, Девід до книг почав додавати невеликий парфумований подарунок. З часом цікавість у подарунку стала більшою ніж до самих книг, що і підштовхнуло його створити власну косметичну фірму під назвою California Parfume Company.
Одна з колекцій косметики була названа на честь улюбленого твору власника -  Вільяма Шекспіра, «Стратфорд-на-Ейвоні», та завдяки своїй популярності в 1939 році компанія офіційно змінила свою назву на Avon Product Inc.
Головною думкою способу продажів продукції Avon є впевненість, до якої першим прийшов власник David McConnell, що в прямих продажах найважливішим є індивідуальний підхід. Першою «леді Avon» була P. F. E. Albee, яка стала свого часу першою жінкою, яка отримала фінансову незалежність.
До сьогодні Avon Cosmetics дотримується свого обов’язку надавати жінкам не тільки можливість заробити, але також стати на їх права та піклуватися про здоров’я. Avon активно приймає участь у благодійних проектах, спрямованих проти раку молочної залози та насильства в сім'ї. У рамках своєї соціальної свідомості також фокусується на екології та відновленні лісу. Належить до однієї з перших великих косметичних компаній, яка припинила тестування косметичних засобів на тваринах.
До найбільш відомих колекцій компанії AVON належать ANEW,  LUXE, Planet Spa, Naturals Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft та Advance Techniques. Широкий асортимент декоративної косметики, догляду за шкірою, парфумерії та інших продуктів для краси і комфорту розробляються в Центрі досліджень і розвитку в штаті Нью-Йорк, робітники якого являються експертами в галузі біохімії, мікробіології, токсикології, дерматології, і клінічних випробувань.
Avon прагне зробити життя більш красивим. Обирайте косметику і парфумерію Avon на parfumeria.ua за гарними цінами.

Menu