Al Haramain Haramain Mamul ладан Ward

 • Al Haramain Haramain Mamul ладан  Ward
   більше

  5 розмірів продукту від 159 грн.

  Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями.

  Варіація Al Haramain Haramain Mamul

  • Al Haramain Haramain Mamul ладан 80 гр Ward ладан 80 гр Ward 

   На центральному складі більше 5 шт

   Код: AHR0146

   165 грн.

  • Al Haramain Haramain Mamul ладан 80 гр Oudh ладан 80 гр Oudh 

   На центральному складі більше 20 шт

   Код: AHR0147

   169 грн.

  • Al Haramain Haramain Mamul ладан 80 гр Musk ладан 80 гр Musk 

   На центральному складі більше 20 шт

   Код: AHR0149

   169 грн.

  • Al Haramain Haramain Mamul ладан 80 гр Jasmine ладан 80 гр Jasmine 

   На центральному складі більше 20 шт

   Код: AHR0145

   169 грн.

  • Al Haramain Haramain Mamul ладан 80 гр Amber ладан 80 гр Amber 

   На центральному складі більше 5 шт

   Код: AHR0148

   159 грн.

  Вверх

  Опис парфуму Al Haramain Haramain Mamul

  Оцінка

  Флакон

  Стійкість аромату

  Інтенсивність

  Загальне враження

  Ладан – це ароматична смола, яку отримують з ладанного дерева. Завдяки своєму приємному східному аромату він широко використовується для очищення приміщень або предметів, а також для духовного очищення людини. Згідно з різними повір’ями за допомогою ароматів можна очистити свою душу. Ладан часто використовується в різних комбінаціях, наприклад з миррою і бальзамом, тоді він під час спалювання виділяє специфічний пряний аромат. Існує чотири основні типи смоли. Кожен тип відрізняється, перш за все, часом збору врожаю. Смолу отримують шляхом відрубування кори дерев, під час цієї процедури з дерева виділяється та витікає деревна смола, яка твердне і нагадує сльозу. Ладанне дерево росте в дикій природі, в дуже незвичних і несприятливих умовах, наприклад на скелях. Смола має високий вміст терпенів, сесквітерпенів і дитерпенів, завдяки яким при горінні виділяється сильний аромат. Якісний ладан широко використовується в католицькій церкві в обрядах і молитвах. Різні комбінації ладану та його ароматів можна також використовувати в домашніх умовах, де вони наповнять приємним запахом всю оселю, подарують розслаблення під час приємного відпочинку. Відчуйте особливий аромат з відтінком Сходу і насолоджуйтеся очисним впливом ладану!

  Використання ладану

  Для обкурювання ладаном вам потрібно: кадило, пінцет, швидкозапальне вугілля, сірники або запальничка. Також можна використовувати чистий, сухий пісок, але він не являється необхідним компонентом. У разі використання піску насипте його в кадило так, щоб він утворив приблизно сантиметровий шар. Візьміть пінцетом швидкозапальний вуглик і запаліть його. Нагрівайте вуглик близько двадцяти секунд, поки він не перестане іскрити. Після цього покладіть його в кадило. Приблизно через хвилину можна починати сипати ладан на вуглик. Починати слід з малої кількості, поступово збільшуючи дозу відповідно до особистих побажань.

  Вказівки з техніки безпеки при використанні ладану

  Ладаном заборонено користуватися дітям. Для обкурювання слід завжди використовувати призначене для цього кадило. Не залишайте без нагляду кадило із запаленим вугликом. Після завершення спалювання слід загасити вуглик водою.

  Вверх

  Про бренд Al Haramain

  Бренд Al Haramain був заснований в 1970 році в найсвятішому місті ісламу — Мецці, що в Саудівській Аравії. Однак згодом діяльність компанії було продовжено в Дубаї. Ця родинна компанія постачає на ринок натуральні ефірні масла (так звані аттари), побутові та класичні парфуми та інші цікаві товари. Вона має виробничий комплекс площею неймовірних 16 000 квадратних метрів і понад 65 демонстраційних залів по всьому світу. Al Haramain радо поєднує традиційні арабські та сучасні аромати. Значної популярності набули особливо ті вироби, основним інгредієнтом яких є агарова деревина. Заслуговують уваги також різноманітні квітково-пряні композиції. Незалежно від віку та статі, кожен зможе вибрати для себе щось з широкого асортименту Al Haramain. Al Haramain, за його власними словами, прагне досконалості. Тому він надає величезного значення дизайну упаковки. Довершені до деталей флакони у вигляді розкішних східних цукорниць, чайників тощо належать до найбільш вдалих із цього ряду. Парфуми Al Haramain екзотичні, романтичні, чуттєві та провокаційні. Над їх створенням працювали найкращі фахівці своєї справи, завдяки чому вони виділяються не лише винятковою якістю, але й стійкістю аромату. Спробуйте їх, і побачите, що не будете розчаровані.Бренд Al Haramain, безумовно, зацікавить всіх тих, хто передусім вибирає очима, хто ладен доплатити за розкіш або згоден бути зачарованим Близьким Сходом.

  Вверх

  Оцінка Al Haramain Haramain Mamul

  • 26 березня 2016 р.
   Мах

   розраховував, що ото усе цілком ладан, але насправді виявилося, що то деревні тріски глазуровані ладаном. Дерево начебто уд, само по собі ароматичне, ладан гарний, пахучій, на досочках його рясно. Возкурювати треба на вугіллі, кадить дуже стабильно, досить довго, але занадто багато горілого димного відтінку. Щоб вонькуватий, то не зовсім, таки десь на рівні аромапаличок, схожий на просто ладан, але більше, ніж звичайний ладан без тріски. Взагалі непогано, тільки не у замкнутому приміщенні. Десь влітку на терасі - відмінно! Сам аромат тримається довше, ніж запах горіння.

  Що ви думаєте про Al Haramain Haramain Mamul?

  Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


  Оцінка *

  1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

  1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

  1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

  1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща  Menu