Торгівельні Умови Internet shop s.r.o.

1. Загальні умови

Ці торгівельні умови визначають точні права та обов'язки продавця та покупця, які виникають на основі оформлення замовлення в інтернет магазині www.parfumeria.ua. Покупець має можливість ознайомитися із торгівельними умовами заздалегіть. Оформлюючи замовлення, покупець погоджується, що з торгівельними умовами він ознайомився та погоджується з ними. Продаж та оформлення замовлень в інтернет магазині www.parfumeria.ua. здійснюється від імені компанії Internet shop s.r.o., IČO: 27609057, зареєстрованою в Торгівельно-Промисловій палаті Чехії, відділ С, папка 118634, за адресою Praha 8, Prvního pluku 621/8a, PSČ 186 00. Офіційне місцезнаходження та діяльність компанії здійснюється за адресою Řípská 20a, 627 00 Brno. Всі торгівельні умови підполягають дійсному законодавству Чешської Республіки.

2. Заключення договору купівлі-продажу

Справно оформлене та відправлене через сайт www.parfumeria.ua., або прийняте по телефону замовлення, являє собою прийняття зобов'язання торгівельних умов та заключення договору купівлі-продажу, де покупець є зобов'язаним нести свої обов'язки протягом 21 календарного дня від дня оформлення замовлення.

Продавець підтверджує отрмання замовлення за допомогою листа на електронну пошту, яку покупець вказує у своєму замовленні, до того ж, це підтвердження не являється погодженням на заключення договору купівлі-продажу. Фактично договір купівлі-продажу заключається на основі погодження пропозиції про укладення договору купівлі-продажу з боку продавця, погодженням для заключення договору вважається відправка товару від продавця до покупця або явне погодження прийняття пропозиції укласти договір купівлі-продажу з боку продавця відправлене клієнтові електронною поштою або по телефону.

Покупець має право анулювати замовлення, тобто, зняти свою пропозицію про укладення договору купівлі-продажу до моменту відправлення товару, а то без накладення штрафних санкцій. Про це покупець повинен повідомити продавця за допомогою електронної пошти або по телефону.

Якщо покупець хоче скасувати замовлення продукції, яка була спеціально закуплена для нього, він сплачує штрафну санкцію за аннулювання замовлення у розмірі 50% вартості від закупівельної ціни продукції.

Договір купівлі-продажу зберігається протягом періоду, необхідного для його виконання, протягом цього часу покупець може отримати договір купівлі-продажу, попередньо подавши письмовий запит продавцеві. Здійснення змін в замовленні та виправлення помилок можливо здійснювати тільки до моменту передачі замовлення на формування відправки замовлення.

3. Розірвання договору купівлі-продажу покупцем

Покупець може розірвати договір купівлі-продажу тільки за домовленістю з продавцем, не пізніше 14 днів з моменту отримання товару.

4. Розірвання договору купівлі-продажу продавцем

Продавець залишає за собою право розірвання договору купівлі-продажу без уведення причин.

Якщо продавець розриває договір купівлі-продажу, покупець не має право на відшкодування будь-яких витрат. У випадку, якщо покупець оплатив замовлення заздалегідь, а продавець розриває договір купівлі-продажу, продавець зобов'язаний повернути покупцеві кошти у повному обсязі.

5. Доставка

Вартість доставки та витрати на пакування замовлення оплочує покупець. Вартість доставки та їх види вказані на сайті www.parfumeria.ua.

6. Рекламація

Детальну інструкцію щодо рекламації продукції знайдете тут.

7. Знижки та купони на знижку

Продавець може надавати різні види знижок (знижка лояльності, гуртова, за рекомендацією і т.д.). Кожен вид знижки має свої правила використання.

Якщо знижка або купон на знижку застосовано всупереч правилам нарахування знижок або купону на знижку, продавець має про це поінформувати покупця та запропонувати оформити замовлення без нарахування такої знижки чи купону на знижку.

Правила застосування конкретного виду знижок прикріпляються безпосередньо до знижки(у вигляді інформації), або до знижки прикріплено посилання на сайт, де вказано детальні правила застосування знижки. У разі, якщо дійде до непорозуміння щодо використання знижки, продавець залишає за собою право зміни правил використання знижки.

Кожен вид знижки або купон на знижку можна використати тільки один раз, якщо не вказано інше. У разі не правомірного багаторазового використання знижки або купону на знижку продавець має право анулювати таку знижку.

Якщо покупець використовує знижку, який не являється споживачем придбаного товару, або здійснюється покупка подарункових сертифікатів, продавець має право відмовити покупцеві у наданні даної знижки.

У разі, якщо вартість подарункового сертифікату або купон на знижку перевищує вартість всієї покупки, різницю не використаного сертифікату або знижки неможливо відшкодувати і вона не повертається клієнтові.

8. Електронна фактурація

Клієнту відправлено підтвердження про оформлення замовлення у формі електронного рахунку-фактури. Рахунок-фактуру він може завантажити будь-коли, перейшовши по посиланню, яке знаходиться у листі-підтвердженні про відправлення замовлення. Електронний рахунок-фактура для завантаження знаходиться в аккаунті клієнта та у будь-який момент буде наданий на прохання, яке необхідно надіслати на електронну пошту info@parfums.cz.

9. Захист особистих даних

Всі особисті дані, які покупець надає продавцеві, не буде передаватися без згоди покупця третім особам або іншим організаціям і будуть оброблятися відповідно до закону. Покупець завжди може звернутися з проханням зміни даних або їх видаленням електронної адреси з бази даних продавця. Також покупець може змінювати свої дані на сайті www.parfumeria.ua в розіділі "Ваш аккаунт".

 

У вас виникли питання? Напишіть нам.

Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.