Модні тенденції на стильні зачіски цього року

   Модні тенденції на стильні зачіски цього року

   Доглянуте, сяюче здоров'ям та життєвою силою волосся  - мрія кожної жінки. Формування стилю і образу сучасних представниць слабкої  статі багато в чому залежить від зачіски. Гарне та здорове волосся може виглядати не дуже  привабливо, якщо Ви зробите невдалу зачіску, і навпаки, сухе та мляве  у руках професійного перукаря може перетворити свою власницю  у модель модних показів.  Спробуйте нові  тренди цього року.
   Настав час і нам приєднатися до  модних тенденцій. Ми вибрали для Вас 4  зачіски для різних типів волосся. Сподіваємось, що хоча б  одна з них Вам буде личить. Також у цій статті ми Вам порадимо, які засоби для стайлінгу найкраще  використати.

   Коси знову у моді

   vlasovka
   І сьогодні модне плетіння кіс не втратило свою актуальність. Відома величезна кількість способів створити яскраву і неповторну зачіску з використанням кіс: довгі та короткі, прості та складні, французькі та класичні. Як створити  ефект легкої недбалості? Начешіть волосся. При плетінні коси  залишайте  вільні пасма. І на завершення не забудьте зафіксувати зачіску.

   Рівне волосся

   vlasovka
   Довге та досконало рівне волосся - наступний модний тренд цього року. Ви можете вложити його будь-яким способом, головне, щоб волосся було ідеально рівне та розгладжене. У цьому Вам допоможе праска для волосся. Але важливо вибрати не лише пристрій, але й засоби по догляду, які захистять Ваше волосся від дії високих температур. Рекомендуємо використати термозахисний спрей Schwarzkopf Professional Osis+ Volume.  А для фінального укладання  сироватку для вирівнювання волосся Schwarzkopf Professional Osis+ Finish.


   Ефект мокрого волосся

   vlasovka
   Щоб ваша зачіска завжди виглядала модною і стильною, досить створити на голові ефект мокрого волосся, який  підійде власницям як короткого, так і довгого волосся. Для цього використовуйте гелі, пінки, спреї та віск для укладки. Одним із таких засобів може бути гель екстра сильної фіксації Biosilk Style.

       Диско дива

   vlasovka
   Повернення у другу половину 70 років 20 сторіччя - модна тенденція найвідоміших стилістів та показів. Створіть диско кучері, як у Diany Ross. Якщо у Вас рівне волосся і про кучері Ви лише мрієте, спробуйте професійний крем для  кучерів Schwarzkopf Professional Osis+ Curls.
   Бажаємо Вам створити свою красиву, стильну, яскраву і неповторну зачіску. Будьте завжди чарівна!