Sofira Decor Interior Green Tea aромадиффузор з наповненням

   Марка Sofira Decor Interior

   Варіація Sofira Decor Interior Green Tea

   Наступна продукція Sofira Decor Interior Green Tea

   Вверх

   Опис парфуму Sofira Decor Interior Green Tea

   Оцінка

   Флакон

   Стійкість аромату

   Інтенсивність

   Загальне враження

   Склад

   склад

   зелений чай

   Застосування

   1. Відкрутіть кришку.
   2. Вставте палички у пляшку та рівномірно їх розподіліть. Палички використовуються як ґніт, який вбирає аромат і поступово вивільняє його в повітря. Інтенсивність аромату можна коригувати, міняючи кількість паличок в ароматичному дифузорі.
   3. Дифузор слід класти на стійку поверхню, щоб запобігти несподіваному розлиттю наповнювача. Не кладіть на лаковані або пластмасові поверхні. Стійкість аромату – до декількох тижнів.

   Важливе попередження

   Зберігайте в недоступному для дітей місці. Якщо наповнювач дифузора потрапив на шкіру, її слід негайно промити великою кількістю води і мила. У разі потрапляння в очі промийте їх водою протягом кількох хвилин. Людям з підвищеною чутливістю до запахів необхідно бути обережними під час використання продукту.

   Вверх

   Оцінка Sofira Decor Interior Green Tea

   • 4 лютого 2016 р.
    Елена

    Заказывала Sofira Decor Interior Green Tea аромадиффузор. Эстетический аспект на 5, сам аромат не понравился. Предполагала, что он будет похож на стандартную парфюмерную линейку ароматов с зеленым чаем, но... слишком уж он концентрированный, резко-терпкий, похож скорее на зеленый заваренный чай с травами, в частности, с горькой полынью. В воздухе не распространяется, а зависает в месте диффузора густым облаком. Для квартиры - однозначно нет, быть может весна-осень - в загородном доме. Качеством доставки, как всегда, довольна.

   Що ви думаєте про Sofira Decor Interior Green Tea?

   Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


   Оцінка *

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща