Корейська косметика

   Корейська косметика — це феномен останніх років. Вона є синонімом високоякісних засобів за доступною ціною. Корейський догляд за шкірою значно відрізняється від класичного догляду в домашніх умовах, до якого ми звикли. Він передбачає використання більш ніж 12 різних засобів, з-поміж яких обов’язковими є олія та сироватка для обличчя, а також живильні ампули. Корейська чорна маска або корейські BB-креми відомі своєю якістю в усьому світі!

   Корейська косметика робить ставку на дбайливий догляд за шкірою, не використовує парабенів, а застосовує спеціальні натуральні інгредієнти, такі як женьшень, насіння чіа, картопля або навіть слиз равликів. Водночас корейський догляд за шкірою завжди враховує індивідуальні потреби вашої шкіри.

   В асортименті parfumeria.ua ви знайдете найвідоміші корейські бренди косметики.

   Косметика Missha містить нетрадиційні компоненти, такі як фруктові кислоти, деревне вугілля або екстракти морських водоростей. Найбільш відомими є її маски Missha Pure Source.

   Корейська косметика Erborian поєднує в собі старовинні корейські рецептури, що ретельно оберігаються, з найсучаснішими технологіями. Спробуйте сироватку для матування шкіри Erborian Bamboo.

   Holika Holika — молодий корейський бренд, який виробляє засоби для догляду за тілом і обличчям, а також декоративну косметику. Його цукровий скраб Holika Holika Pig Nose стане вашим улюбленцем.

   Спробуйте й ви якісні засоби від корейських брендів!

   весь текст скритий текст

   12 3 20

   12 3 4 5 20 наступні 15 продуктів Nahoru