John Richmond Eau de Parfum подарунковий набір

   Марка John Richmond

   Варіація John Richmond Eau de Parfum

   • John Richmond Eau de Parfum подарунковий набір IV Парфумована вода 100 ml + Косметичка 24 x 9 x 17 cmподарунковий набір IV 

    На даний момент цей продукт не доступний.

    Парфумована вода 100 ml + Косметичка 24 x 9 x 17 cm
    Код: JOR0030

   Наступна продукція John Richmond Eau de Parfum

   Вверх

   Опис парфуму John Richmond Eau de Parfum

   Оцінка

   Флакон

   Стійкість аромату

   Інтенсивність

   Загальне враження

   Нові парфуми John Richmond EDP з'явилися на ринку в 2009 році, пробуджують жіночність, оптимізм та енергійність. Енергетичний аромат який паморочить і спокушає, призначений для творчих жінок, які люблять життя і беруть від життя все, у них екстраординарний характер, вони рішучі та сильні.

   Вверх

   Про бренд John Richmond

   Парфюмерия John Richmond | John Richmond - Лейтмотивом усієї творчості бренду John Richmond служить рок-н-рольний заклик, а саме - Destroy, Disorientate, Disorder. Саме зруйнувати, заплутати, схвилювати своїх шанувальників успішно вдається парфумерам. Аромати від John Richmond прекрасні. Призначені вони для людей, закоханих у життя. Такі люди справжні естети, вони часто змінюються, але при цьому залишаються завжди стильними й неповторними. Сила духу і сприйняття світу через призму почуттів - це аромати  John Richmond.  Згідно легенди, свою кар'єру розпочав зовсім випадково - John Richmond створював вюрання для своєї дівчини. Ці вбрання помітив начальник дівчини і дуже ними зацікавився. Згодом він запропонуава John Richmond створити колекцію для продажу. Саме так в двадцятип'ятилітньому віці John Richmond починає свою дизайнерську кар'єру.

   Вверх

   Оцінка John Richmond Eau de Parfum

   Що ви думаєте про John Richmond Eau de Parfum?

   Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


   Оцінка *

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

   1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща