Гарантія оригінальності продукції

   Гарантія оригінальності продукції.

   1. Наша компанія існує на європейському ринку вже 10 років. За цей час нашими клієнтами стали понад 500 000 осіб не тільки в Чехії, але і в Німеччині, Австрії та інших європейських країнах.

   2. Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами парфумерії, які зі свого боку контролюють нас. Продаж підробленої продукції тягне за собою величезний штраф та припинення роботи з дистриб'юторами. Тому, нас не цікавить легкий прибуток від продажу неоригінальної продукції, що неминуче призводить до таких наслідків.

   3. Parfumeria.ua є членом Асоціації електронного бізнесу та інших європейських асоціацій, які гарантують споживачам високий рівень сервісу і якості продукції.

   4. Наша компанія перенесла в Україну свій багаторічний досвід у сфері Інтернет-торгівлі та європейську якість обслуговування клієнтів. Ми цінуємо свою репутацію, яка була напрацьована роками та непомірною працею, тому, вважаємо неприпустимим змінювати якість продукції або сервісу в Україні в бік зниження, як роблять окремі європейські компанії.

   5. Нашими партнерами є такі компанії, як Air Словаччина, в літаках якої продається наша парфумерія, а також компанія Peugeot. Наша продукція продається у багатьох стаціонарних магазинах Європи. Всі ці компанії і магазини співпрацюють з нами тому, що впевнилися в якості продукції , яку ми продаємо, і задоволені нашим обслуговуванням.

   Є окремі, дуже рідкісні, випадки браку на виробництві, який практично не реально помітити неозброєним оком. Він полягає в тому, що ущільнення пульверизатора флакона пропускає повітря, що призводить до втрати стійкості парфуму. У разі виявлення такого дефекту, наша компанія зобов'язується зробити заміну парфуму або повернути гроші за нього.
    

   У вас виникли питання? Напишіть нам.

   Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


   Menu

   телефонуйте безкоштовно 0 800 500 127