Anna Sui Secret Wish подарунковий набір

Марка Anna Sui

Варіація Anna Sui Secret Wish

 • Anna Sui Secret Wish подарунковий набір ІІ Туалетна вода 50 ml + Молочко для тіла 90 ml + Гель для душу 90 mlподарунковий набір ІІ 

  На даний момент цей продукт не доступний.

  Туалетна вода 50 ml + Молочко для тіла 90 ml + Гель для душу 90 ml
  Код: ASU0571

Наступна продукція Anna Sui Secret Wish

Вверх

Про бренд Anna Sui

Оцінка

Флакон

Стійкість аромату

Інтенсивність

Загальне враження

Anna Sui | Anna Sui -американський дизайнер, відома своїми яскравими, незабутніми показами. Її неповторний стиль складається з фантазій, спогадів дитинства, розмаїтості кольорів, несподіваних комбінацій стилів та напрямків. Це новий погляд на звичайні речі та сілуети. Anna Sui народилась в 1964 році в Мічігані. Вона вивчала дизайн і після навчання отримала місце в фірмі, яка займалася спортивним одягом. Але дизайнер завжди мріяла працювати над власними колекціями. В 1991 році вона представила світу свою першу колекцію ,  після чого на  небосхилі зійшла її зірка. Мода Anna Sui - це відображення її характеру та світогляду. Аромати під стать витворам дизайнера - яскравим, романтичним, екстраординарним, завжди чуттєвим та жіночним.

 

Вверх

Оцінка Anna Sui Secret Wish

 • 14 листопада 2016 р.
  Ruslana

  Этот аромат попал в мою коллекцию случайно. По цвету флакона ожидала нечто сладкое, сладко – ядовитое. Но, мои ожидания, к счастью не оправдались! Запах просто изумительный, подчеркивает женственность и утончённость натуры, а также индивидуальность своего пользователя. Аромат больше подходит для применения в летний период, так как лучше раскрывается при высоко положительных температурных режимах. После окончания первого флакона с удовольствием отправилась за вторым.

Що ви думаєте про Anna Sui Secret Wish?

Поле, позначене зірочкою *, обов'язкове для заповнення.


Оцінка *

1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща

1 2 3 4 5 0 - найгірша, 5 - найкраща